Witam na stronie mojej firmy. Nazywam się Robert Kosiński i jestem jej właścicielem. Firma INFORMER Robert Kosiński istnieje od połowy 2001 roku. Można rzec, uzyskała “pełnoletniość”. Osiemnaście lat na rynku. Przez wszystkie te lata świadczyłem sumiennie szerokie usługi dla naszych klientów, zajmowałem się handlem artykułów spożywczych i przemysłowych.

Ostatnie, blisko dziesięć lat skoncentrowałem wysiłki na rynku usług budowlanych. Wraz z doświadczonymi “towarzyszami broni” budujemy i remontujemy domy i mieszkania dla naszych klientów. Od ośmiu lat prowadzę również firmę budowlaną w Norwegii. Wznieśliśmy w tym czasie dla naszych skandynawskich partnerów i klientów dziesiątki nowoczesnych budynków mieszkalnych i obiektów innej użyteczności. Nie policzę już tych tylko remontowanych czy rozbudów, oraz kompleksowych wykończeń wnętrz. Zdobywamy tam bezcenne doświadczenie, które zamierzam wdrażać w Polsce. W najbliższych latach zamierzam skoncentrować się na propagowaniu i budowie domów w technologii drewnianej. Widzę na naszym lokalnym rynku miejsce na szkieletowe budynki mieszkalne i użytkowe. Już dziś inwestorzy dostrzegają oczywiste zalety tej technologii, mentalność postrzegania innych materiałów i rozwiązań bardzo się zmieniła. Istotne są tu kwestie finansowe, można mieć swój wymarzony dom, mając na start zdecydowanie niższy budżet.

Może właśnie Ty pewnego dnia zdecydujesz, że postawimy dla Ciebie nowoczesny, energooszczędny dom. Dużo szybciej i realnie taniej niż w technologii tradycyjnej. Już dziś zapraszam do kontaktu i owocnej współpracy.

Zapraszam wszystkich do zainteresowanych nasza ofertą, doświadczeniem i możliwościami. Zapraszam do kontaktu, z przyjemnością poświęce Ci czas i odpowiem na pytania.

Pozdrawiam

Robert Kosiński